W dniach 19 i 20 grudnia 2018 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (Ola Krawiecka, Karolina Rogoz, Kacper Baran, Ernest Mołczan, Michał Ziajka, Hela Ostrowska, Amelka Ruchlewicz, Laura Wiszyńska, Piotrek Brzozowski, Natalka Bogaczewicz, Emilka Fabian i Michał Krupa) z kolędą i pastorałką bożonarodzeniową na ustach składali życzenia z okazji  nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia: Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji oraz obsługi.
Winszowali, by zbliżające się Święta były radosne, spokojne, przebiegały w gronie osób najbliższych, były pełne miłości i by towarzyszyła im ciepła, rodzinna atmosfera. Życzyli też wielu sukcesów w pracy i wytrwałości w realizacji założonych planów, a Nowy Rok 2019 przyniósł mnóstwo radosnych chwil i spełnienia najskrytszych marzeń. Do przepięknie zaśpiewanych kolęd i pastorałek przy akompaniamencie gitary oraz trąbki, życzeń płynących z głębi dziecięcego serca, dołączyli własnoręcznie wykonanego aniołka – zawieszkę choinkową.
Gratulacje za odpowiednią postawę, stworzenie niesamowitej i wyjątkowej atmosfery!