W dniu 31 maja 2019r. klasa 4c pod opieką wychowawczyni Agaty Midury oraz Pań Ewy Gawlewicz i Kingi Kołodziejczyk wybrała się na wycieczkę klasową w Bieszczady. Początek wycieczki rozpoczęliśmy od odwiedzenia Stacji Meteorologicznej w Lesku. Uczniowie mieli okazje poznać teren stacji zwłaszcza ogródek meteorologiczny. Pracownica stacji opowiedziała uczniom o przyrządach meteorologicznych. Następnie udaliśmy się do Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła w Uhercach Mineralnych. Zwiedzanie rozpoczęło się od obejrzenia prezentacji multimedialnej. Po obejrzeniu prezentacji uczniowie uczestniczyli w  warsztatach. Wzięli udział w  lekcji kaligrafii oraz samodzielnie wykonali proziaki w piekarni oraz utoczyli garnek. Potem udaliśmy się do Ośrodka „Caritas” w Myczkowcach. Znajduje się tam Ogród Biblijny i Park Miniatur. Po pełnym atrakcji dniu w drodze powrotnej udaliśmy się na pizzę „U Włocha”.