Uczniowie klas VIII szkoły podstawowej i uczniowie klas III gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019 mieli szansę zaprezentować najpiękniejsze zakątki naszego kraju i świata biorąc udział w szkolnych konkursach geograficznych „Poznaj swój kraj” (klasy gimnazjalne) i „Poznaj Świat” (klasy VIII). Efektem ich pracy są przepiękne albumy zachęcające do odkrywania wspaniałych miejsc w Polsce i na świecie. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki konkursu i zachęcamy do obejrzenia prac w pracowni geograficznej (sala A104):

„Poznaj swój kraj

I miejsce - Amelia Ruchlewicz 3gB,  Roksana Lenio 3gB
II miejsce - Maksymilian Łonyszyn 3gA
III miejsce - Filip Futyma 3gA,  Mateusz Putyra   3gA

„Poznaj Świat”

I miejsce - Adrian Kucaba 8B
II miejsce - Anna Mokrzycka 8A
III miejsce - Wiktoria Kutran 8B

Gratulacje i życzymy wszystkim aby mogli dotrzeć do tych wspaniałych miejsc i zobaczyć je nie tylko na zdjęciach. Odkrywajcie Polskę i świat!