PLIKI COOKIES NA STRONIE: sp3.sanok.pl

Używamy zarówno własnych plików cookies jak i tych pochodzących z innych stron. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, radzimy zaakceptować używanie plików cookies na swoim komputerze w celach opisanych w sekcji ‘użyte pliki cookies’, jeśli nie zostały one wcześniej zablokowane. Jeżeli nie chcesz abyśmy użyli plików cookies, możesz je w każdym momencie zablokować zmieniając ustawienia swojej przeglądarki, jednakże część strony nie będzie działać poprawnie.

CO TO PLIKI COOKIES?

Plik cookie to plik, który zostaje ściągnięty do komputera, w celu dostępu do niektórych stron internetowych. Pliku cookies umożliwiają, między innymi, przechowywanie i odzyskiwanie informacji o zwyczajach przeglądania danego użytkownika lub komputera, w zależności od informacji jakie zawierają oraz sposobu użytkowania komputera, mogą być także wykorzystane do rozpoznania użytkownika.

CO ROBIĄ PLIKI COOKIES?

Pliki cookies są istotne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Dla ulepszenia Twojego doświadczenia, nasze pliki cookie zapamiętują informacje logowania oraz zapewniają bezpieczne logowanie. Sporządzamy także statystyki, aby zoptymalizować funkcjonalność strony oraz wyświetlać treści dopasowane do Twoich zainteresowań. Kliknij ROZUMIEM by kontynuować i zaakceptować pliki cookies.

UŻYTE PLIKI COOKIES sp3.sanok.pl

(techniczne pliki cookie) Pozwalają użytkownikowi poruszać się po stronie, używając różnych opcji i serwisów, które na niej istnieją, jak na przykład kontrolowanie przepływu danych i komunikacji, identyfikację sesji, dostęp do zamkniętej części strony, zapamiętywanie elementów, z których składa się zamówienie, usprawnienie procesu zakupu, złożenie wniosku o rejestrację lub publikowanie treści poprzez serwisy społecznościowe.

JAK WYŁĄCZYĆ COOKIS: 
w przeglądarce Opera
w przegladarce Firefox
w przeglądarce Chrome
w przeglądarce Internet Explorer
w przeglądarce Safarii