Ostatnie tygodnie są dla nas wszystkich wyjątkowo trudne. Pandemia koronawirusa spowodowała wszechobecny strach i wzajemną nieufność ludzi wobec siebie. W tym anormalnym czasie najważniejsze, ale i najtrudniejsze zadanie stoi przed każdym z nas – pamiętajmy o drugiej osobie!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy szkolne Koło Wolontariatu przygotowało kartki świąteczne z życzeniami dla pracowników oddziału Urazowo – Ortopedycznego sanockiego szpitala oraz dla pacjentów, którzy walczą z wirusem z dala od swoich rodzin i bliskich.

Pamiętajmy o sobie każdego dnia. W tym trudnym czasie kartka z życzeniami lub telefon jest miłym gestem, który zajmie nam kilka chwil a sprawi, że drugi człowiek poczuje się kochany.

W nadziei, że to ostatnie święta, podczas których musimy przestrzegać obostrzeń pragnę w imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu złożyć wszystkim uczniom, rodzicom, dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły spokojnych świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnym gronie. Niech ten szczególny okres będzie czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości.

Opiekunowie i uczniowie
Szkolnego Koła Wolontariatu