W dniu 8 czerwca 2021 r. klasa 6 b pod opieką wychowawcy Pani Marty Poznańskiej oraz Pani Lilianny Sabat udała się na wycieczkę pod hasłem ‘ Przygoda w Bieszczadach” do Zwierzynia.

O godz. 9 wyruszyliśmy spod szkoły, po przybyciu na miejsce spotkaliśmy się z Panem instruktorem, który omówił z nami zasady obowiązujące podczas gry terenowej. Podzielił nas na dwie drużyny, zapoznał nas z mapami i sprzętem, który był nam potrzebny do przejścia gry, były to min. wykrywacze metalu, busole, odbiorniki GPS, latarki UV,  kompasy. Następnie rozpoczęliśmy grę terenową, naszym zadaniem było poszukiwanie właściwej drogi, rozwiązywanie  łamigłówek i zagadek logicznych, a głównym celem było odnalezienie szyfru potrzebnego do otwarcia skarbu. Naszą rywalizacja zakończyło otwarcie sejfu, w którym znajdowały się małe niespodzianki dla każdego uczestnika.

Po zakończeniu gry terenowej, odpoczęliśmy pod wiatą ogniskową oraz piekliśmy kiełbaski, które po przebyciu tak długiej trasy naprawdę nam smakowały.  Na zakończenie chętne osoby wzięły udział w grach, w dużych kulach wypełnionych powietrzem tzw. Buper Ball, było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Na zakończenie pożegnaliśmy naszego Pana instruktora i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Sanoka, po drodze wstępując do Słodkiego Domku na mały deser.

Wycieczka była naprawdę udana, wszyscy byliśmy zadowoleni, że mogliśmy spędzić ze sobą trochę czasu.