W dniu 9 czerwca 2021r. klasa 6c udała się na wycieczkę integracyjną połączoną z warsztatami plastycznymi. O godzinie 7:40 wyruszyliśmy pieszo w kierunku ulicy Kościuszki, gdzie przy pomniku Tadeusza Kościuszki czekała już na nas p. Katarzyna Długosz-Dusznik – właścicielka Pracowni Kreatywności – Kreatywnia. Wraz z nią udaliśmy się do Parku miejskiego im. Adama Mickiewicza, gdzie odbyły się nasze warsztaty. Głównym zadaniem w dwuosobowych grupach było namalowanie za pomocą farb drzew i ozdobienie ich realną roślinnością: liśćmi, gałązkami, kwiatami, trawami. Stworzyliśmy piękne wiosenne prace, którym nadaliśmy przeróżne tytuły, m.in. „Wiosenna ekspozycja”, „Drzewko szczęścia”, „Wiosenny busz” czy „Wiosenny mix”. Następnie spacerowaliśmy alejkami parku, zatrzymując się przy Kopcu Mickiewicza, gdzie wysłuchaliśmy historii jego powstania. W drodze powrotnej przemierzaliśmy kolejne ulice Sanoka, gdzie odkrywaliśmy nieznane nam zakątki naszego miasta. Mimo zmęczenia i długiego spaceru wróciliśmy szczęśliwi i zadowoleni ze wspólnej wycieczki.

Opiekę nad klasą sprawowała Pani Małgorzata Baran i Pani Magdalena Błachuta.