Po długiej izolacji spowodowanej pandemiom, czas na integrację. A cóż bardziej może zintegrować grupę, jak nie wspólna zabawa? W dniu 17 czerwca 2021 r. uczniowie klasy 6a udali się na ostatnie wspólne wyjście. Zabawa polegała na rozszyfrowywaniu kodów QR i rozwiązywaniu zagadek. Uczniowie spacerując po osiedlu odnajdywali kolejne punkty z zaszyfrowaną wiadomością. Grę w podchody zakończono wykonaniem robota z części odebranych na poczcie i zaniesieniem go do pobliskiego sklepu hydraulicznego ELBO. Uczniowie zamienili go na bilety autobusowe, dzięki którym podążyli do kolejnego punktu jakim była kręgielnia. Po wyczerpującej grze w kręgle, dzień spuentowaliśmy zjedzeniem pysznej pizzy. Uśmiechnięci wróciliśmy do naszych domów, po drodze wstępując do "Pijalni Czekolady" gdzie zjedliśmy lody.