Dnia 23 czerwca 2021 r. klasa 3a wraz wychowawczynią p. Elżbietą Wędrychowicz oraz  p. Anetą Niemiec-Czopor wybrała się na wycieczkę pieszą do Pijalni Czekolady w Sanoku. Już na samym początku okazało się, że jest to miejsce pełne przestrzeni, zapachu czekolady i atrakcji, a przede wszystkim smakołyków. Dzieci  mogły kosztować przepysznych lodów z naturalnych składników, pitnej czekolady z bitą śmietaną oraz wyśmienitych  i niepowtarzalnych czekolad. Na telewizorach obejrzały filmy z procesu produkowania czekolady w przyśpieszonym tempie. Podziwiały wyjątkowe samochody, na przykład mobilną fabrykę czekolady. Na zakończenie dzieci  zrobiły słodkie zakupy, pamiętając o swoich tatusiach, ponieważ był to Dzień Ojca.  W drodze powrotnej spędziły aktywnie czas na osiedlowym placu zabaw. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do szkoły.