Za oknem zimowa aura, pełno białego puchu, delikatny mrozik ..a zatem to czas aby wyruszyć na przygodę z nartami!!
Najbardziej zapaleni narciarze ze SP 3 wyruszają na mało znany w naszej okolicy stok narciarski o dumnej nazwie Chyrowa-Ski. To zaledwie 60 km od Sanoka a warunki narciarskie wyśmienite. Świetnie przygotowana trasa, brak kolejek na wyciągu a do tego wspaniałe miejsce w Gościńcu na chwilę wytchnienia przy ciepłej herbacie i przepysznej gorącej zupie…Ech po prostu pozostaje tylko cieszyć się sprzyjającą aurą i zimowym szaleństwem jakim jest narciarstwo…
A jak to wyglądało, smakowało i kto tam się wybrał ??? Zajrzyjcie do naszej galerii. Są chętni aby do nas dołączyć? Zapraszamy bo już teraz myślimy o kolejny wyjeździe…
Ps. No może jednak wspomnimy, że w imprezie tej wzięli udział uczniowie klas III-VIII SP oraz III Gimnazjum. Opiekunami były panie: Małgorzata Baran i Marzena Kamińska.