Dyrektor szkoły informuje, że w najbliższym czasie odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami. Na spotkaniach zostaną przedstawione rodzicom wyniki w nauce i zachowaniu uczniów w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 oraz ważne informacje dotyczące poszczególnych klas i szkoły.

24 stycznia 2018 r. (środa) w Szkole Podstawowej nr 3
         klasy 1 – 3 godz. 16:30

         klasy 4 – 7 godz. 17:00
 
UWAGA! Wywiadówka klasy 3a Szkoły Podstawowej odbędzie się po feriach zimowych. Termin zostanie podany przez wychowawcę.

25 stycznia 2018 r. (czwartek) w Gimnazjum nr 3
         klasy gimnazjalne godz. 17:00

W dniu 24 stycznia w godzinach 16:00 - 18:30 w sali komputerowej nr 2 na parterze można będzie uzyskać pomoc przy pierwszym logowaniu do dziennika elektronicznego. Chętnych rodziców uczniów klas 1-7 prosi się o przygotowanie: adresu e-mail rodzica, hasła do poczty i ewentualnie telefonu komórkowego na który można wcześniej pobrać aplikację ze sklepu google play "Dzienniczek+" firmy Vulcan.

W dniu 25 stycznia 2018 roku w budynku Gimnazjum w sali nr 14 o godzinie 16:15 odbędzie się prelekcja na temat:  "Cyberzagrożenia. Konsekwencje prawne wynikające z popełniania przestępstw przy użyciu Internetu i urządzeń telekomunikacyjnych" na którą zapraszamy rodziców uczniów klas gimnazjalnych i klas 7 szkoły podstawowej.

 
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.