W czasie ferii zimowych uczniowie naszej szkoły uczestniczący w zajęciach świetlicy socjoterapeutycznej aktywnie spędzali czas wolny od nauki doskonale się przy tym bawiąc. Było dużo ruchu, różnorodna aktywność, bogactwo przeżyć i wspaniała atmosfera! Opiekunowie: p. Kamila Jaros-Mulka i p. Małgorzata Gierla dziękują wszystkim za dużą frekwencję. W pierwszym tygodniu ferii uczniowie korzystali z sanockiej pływalni. Te zajęcia basenowe przejdą już do historii, bowiem od pierwszego lutego stara sanocka pływalnia MOSiR została zamknięta, a na otwarcie nowego basenu w Sanoku trzeba jeszcze trochę poczekać. W drugim tygodniu ferii uczniowie korzystali ze ślizgawki – jedni doskonalili, a inni stawiali dopiero pierwsze kroki na łyżwach. Zajęcia odbywały się nie tylko na lodowisku Arena, ale także na torze lodowym, gdyż w tym samym czasie w Sanoku trwały zawody sportowe w ramach XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć biegi sztafetowe i kibicować zawodnikom w łyżwiarstwie szybkim, a już niedługo czekają nas kolejne emocje – łyżwiarstwo figurowe i hokej na lodzie.