Piękna walka naszych reprezentantów w finałach i srebrne medale w unihokeju chłopców. Unihokeiści SP 3 w Sanoku tym razem musieli uznać wyższość reprezentacji SP Nr 4 w Sanoku w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dnia 17 grudnia 2018 roku odbyły się zawody na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żurawicy. Reprezentanci SP3 Sanok kolejno zwyciężyli SP Nowa Wieś 2:0 i SP Padew Narodowa 2:1. Mimo walki w grupie finałowej tym razem to SP 4 cieszyła się ze zwycięstwa i to oni będą reprezentować województwo podkarpackie na Mistrzostwach Polski SZS w unihokeju chłopców IMS. 
Wyniki spotkań finałowych:

SP Nowa Wieś  - SP Nr 1 Żurawica  1:0
SP Nr 4 Sanok  - SP Nr 3 Sanok   3:1
SP Nowa Wieś  - SP Nr 4 Sanok   0:1
SP Nr 1 Żurawica  - SP Nr 3 Sanok   1:4
SP Nowa Wieś  - SP Nr 3 Sanok   0:2
SP Nr 1 Żurawica  - SP Nr 4 Sanok   4:2

Skład drużyny: Krzysztof Król, Szymon Bryndza, Cezary Drwięga, Kamil Florek, Paweł Pisula, Kacper Sokołowski, Brajan Milczanowski, Filip Futyma. Opiekunem drużyny był Adam Dmitrzak.